عقار مكون ستة ادوار على شقه واحدة

EG - مناطق فرعية بعين شمس

عقار مكون ستة ادوار على شقه واحدة يوجد 3شقق سوبر لوكس العقار كامل للمرافق

1,700,000 جنيه

owner

شقة لقطة 100 م بميامي

EG - شارع خالد بن الوليد

شقه قريبه من دوران جيهان متفرع من خليل حماده بحري السكه تشطيب سوبر لوكس ريسبشن 3 قطع + 2 غرف نوم +1 حمام+ باب الشقة مصفح شباك المطبخ و الحمام ألوميتال الشقة بكاميرات مراقبة ترى الصالون و أمام باب الشقة متصلة بالهواتف بالوايفاي و كاميرات مراقبة للشارع و المبنى + بواب + اصانسير مشفر برج 17 دور جميع الشرف غير مجروحة عداد مياة + عداد كهربا + عداد غاز + سخان غاز + تكييف + شفاط مطبخ + تليفون ارضي

750,000 جنيه

مالك

شقه للايجار 70 متر

EG - ابني بيتك 1

فرررصه كبرى شقه للايجار ب70 متر ها كل الخدمات ماتور و كهرباء و مياه و غاز طبيبعى سكن عائلي 2 غرفه و ريسبشن كبير و حمام و مطبخ و بسعر مغرى جدا و قابل للتفاوض

2,500 جنيه

omnia

شقق سوبر لوكس للبيع فى الأندلس الجديدة

EG - الأندلس الجديدة

شقق 160 متر² للبيع فى الأندلس الجديدة

1,800,000 جنيه

hossam Mahmoud

عاين و أستلم وحدتك فوري في أكتوبر ب 10% فقط من ثمنها

EG - كمبوند صن كابيتال - ارابيا

1- المشروع بالشراكة مع وزارة الإسكان ( هيئة المجتمعات العمرانية) وهو اول مشروع شراكة بين القطاع الخاص و الدولة و ده كان في المؤتمر الاقتصادي في 2015 2- 6 أكتوبر هى بكرة والمستقبل و الامتداد الطبيعى للاستثمار العقارى فى مصر السنوات القادمة و بالاخص منطقة هضبة الاهرام المحيطة بالمتحف المصري و الاهرامات و هو توجهه دولة لتنمية السياحة من خلال تنمية المنطقة بالكامل. 3- عندك كل حاجة جوا المشروع . 4- مشروع فيه شبكة مرافق كاملة ( كهرباء، مياه و غاز ). 5- المشروع تم انجاز فيه عدد لا يقل عن 7000 وحدة سكنية، يعني بتشتري وأنت شايف وحدتك قدامك. 6- فيه توجهه حكومي إن المنطقة دي يبقي بيزورها ما لا يقل عن 5 مليون سائح فى 2025. 7- هتبقى على بُعد 30 دقيقة فقط من التجمع. 8- ممكن تشتري النهاردة و تستلم فورى و تفضل تقسط علي 7 سنين بدون فوائد. 9- الدائري الاوسطي جمبك و ده معناه انك هتبقي في التجمع الخامس في 35 دقيقة بس و هتبقي في العاصمة الإدارية في 45 دقيقة بس . و5 دقايق فقط من مول مصر و10 دقائق من المتحف المصري الكبير و25 دقيقة من مطار سفنكس الجديد و15 دقيقية من الشيخ زايد و مول العرب. و15 دقيقية من طريق الضبعة الجديد. وقريب من المونوريل و سيتم الانتهاء منه في خلال سنوات قريبة ليربط بين غرب القاهره و شرقها. وعلي بعد 5 دقائق من شبكة مترو الانفاق الجديدة. و القطار السريع 10- Sun Capital مشروع متكامل :

4,200,000 جنيه

abdulrahman mekawy

شقه للبيع في سيدي بشر

EG - شارع خالد بن الوليد

مساحة ١٨٠ متر ٣ غرفة و ريسيبشن ٣ قطعة الدور التامن مبانى ٢٠٠٥ ٢ اسنسير العمارة ١٥ دور خارج قانون التصالح تشطبب سوبر لوكس السعر قابل للنقاش

2,200,000 جنيه

ايمن صلاح

شقه للبيع 105 متر

EG - ابراج شيراتون

شقه لهواة التميز بابراج شيراتون الاسكندرية تطل علي البحر وعدد 2 حمام واسانسير وامن وتشطيب سوبر لوكس

1,700,000 جنيه

محمد

شقة 120م 3 غرف و2 بلكونة و متشطبة سوبر لوكس وارضية سيراميك وچيبساً بورد تطل على

EG - مناطق فرعية بالهرم

شقة 120م 3 غرف و2 بلكونة و متشطبة سوبر لوكس وارضية سيراميك وچيبساً بورد تطل على شارع العريش اول نمرة بعد العمومى بين فيصل والهرم ولا توجد بها مخالفات وبها حصة بالارض بها عدادات الغاز والكهرباء والمياه المطلوب 750000 ج

750,000 جنيه

owner

شقة متشطبة سوبر لوكس للبيع فى شارع محمد حسين خلف فندق الاهرامات الثلاثة على بعد

EG - مناطق فرعية بالهرم

شقة متشطبة سوبر لوكس للبيع فى شارع محمد حسين خلف فندق الاهرامات الثلاثة على بعد 2 دقيقة من شارع الهرم الرئيسى و محور السادات ( ترسا سابقا ) بعد 10 دقائق من كارفور. 100م صافى (غرفتين كبار{5*3.4 } & {5.4*3.9 } + ريشبشن واسع + حمام كامل (بانيو) + مطبخ) شقة متشطبة بحصه فى الارض 1/4 مساحة البيت(120م) خالصة السباكة جديد و الكهرباء و السيراميك كليوباترا و دهان جديد جاهزة للسكن. ثانى بلكونة يوجد حديد على شبابيك المناور و باب حديد على باب الشقة للامان الشقة واجهة و على دور واحد (صحة توقيع من المحكمة على عقد الشقة) يوجد عداد مياة جديد و موتور بوصلة مياة خاصة بالشقة وعداد غاز و عداد كهرباء قديم. برجاء الأتصال للجادين

850,000 جنيه

owner

شقة للبيع في شيراتون

EG - شارع 1

شقة ١١٠ م بمساكن شيراتون الدور الاول غرفتين و حمامين و ريسيبشن ٣ قطع و مطبخ

1,200,000 جنيه

Bodi

شقه للبيع بالحي الايطالي ١٦٠ متر

EG - كمبوند الحي الايطالي - تراست جروب

شقة للبيع بالحي الايطالي سوبر لوكس 3 غرف و2 حمام و2 بلكونة ارضي مرتفع خلفي 950 الف

950,000 جنيه

M sharaf sharaf

شقة تمليك للببع علي الطوب بالنزهة 2

EG - شارع النزهة

شقة تمليك للببع علي الطوب بالنزهة 2 في شارع ال12 نفسة متفرع من شارع الخمسين 100 متر عبارة عن غرقتبن مقفولين ورسبشن قطعتين بالدور الحادى عشر وليس الاخير 7 دقايق لمترو هشام بركات وجسر السويس والعمارة ساكنة وبها كل المرافق اساسنير / غاز / كهرباء ومدفوع جدية التصالح واستلام نموزج 3 وبها حصة بالارض وتسلسل ملكية

200,000 جنيه

Hany Ishak

شقة لقطة اللقطة

EG - عزبة النخل

ومدفوع الغاز كاش والمرافق وموقعها تحفة بالخصوص في شارع موقف الاتوبيس الرئيسي غير مجروحة دور هامس واسانسير سوبر لوكس سعرها صدمة علي شقة زيها ٢٧٠ الف ٨٠ متر للجدية

270,000 جنيه

Mena Khaled

شقه دوبلكس بالرووف

EG - منطقة ز

شقه دوبلكس بالرووف خامس وسادس البوابه الاولي منطقه ز حدائق الاهرام تحميل قديم ٢٢٠ متر و ٧٠ متر رووف ٣غرف،٢مطبخ،٣حمام،٢ريسيبشن بها جميع الخدمات غاز،مياه،كهرباء،اسانسير ،تليفون ارضي للايجار ٦٠٠٠ او للبيع مليون و٣٠٠ للتواصل واتس اب علي

1,300,000 جنيه

Mona Elshazly

عماره للبيع

EG - شارع قصر القويري

للبيع، عمارة كاملة ٥ أدوار علوية و ارضى. . . ٤ شقق علوية مساحة ١٨٠ متر مربع كل منهما ، و شقة الارضى مساحة ٩٠ متر مربع و مساحة شقة الروف ١٢٠ متر مربع و به مساحة كافية للحفلات و المناسبات . . . المبنى يحتوى أيضا على فرناندة و حديقة و كاميرات مراقبة و يشمل أيضا مساحة لمحلين تجاريين. . . . بالإضافة يحتوى المبنى على مرافق الكهرباء و الماء و الغاز و التليفونات و الإنترنت

2,600,000 جنيه

user

مكتب للبيع فى The portal سوديك بيفرلي هيلز الشيخ زايد

EG - كمبوند بيفرلي هيلز - سوديك

وحدة ادارية للبيع فى portal سوديك بيفرلى هيلز الشيخ زايد مساحه341م2 فيو على طريق مصر اسكندرية الصحراوى مكان 3 سيارات نصف تشطيب

20,000,000 جنيه

abdelrhman

شقة ٩٠ متر متفرع من جمال عبد الناصر ٣ عمارة من جمال عبد الناصر

EG - شارع جمال عبد الناصر

شقة ٩٠ متر متفرع من جمال عبد الناصر ٣ عمارة من جمال عبد الناصر بين العيسوي وعبد الناصر غرفتين وريسبشن وحمام ومطبخ عددات كهربا ومياه واسانسير

590,000 جنيه

Ahmed Twfeek

بكفر الزيات أرض زراعية ٨ افدنة على الأسفلت مباشرة

EG - قرية أبو الغر

للإستثمار الأفضل أرض زراعية خصبة للبيع تقع على الأسفلت مباشرة على الطريق الرئيسي للقرية ديما مركز كفر الزيات محافظة الغربية محاطة بالابنية من جميع الجهات وبجوار مخازن السلاب للسيراميك ري ترعة وبها بئر مياه خاصة بنا على عمق ٨٠متر مياه نقية بتصريح من وزارة الري وكلية العلوم مطلوب مليون و٦٠٠الف للفدان

12,800,000 جنيه

Islam

للبيع قطعة ارض ٢٥٠م ناصيه القادسيه

EG - مون سيتى

للبيع قطعة ارض ٢٥٠م ناصيه القادسيه امام المركز الطبى العالمى . الدخول بوابه ٣ القادسيه بجوار مدرسة الصمود والتحدى وخلف جمعية الطلائع المخابرات . يوجد بها مياه بلديه حلوه مواسير ٢ بوصه على رأس كل بلوك . . الارض تبعد ٨٠٠ متر فقط من اسفلت طريق القاهره الاسماعيليه سعر المتر ٥٠٠ ج فقط لاغير وهو اقل بكتير من سعر الشركات اللى بتبيع ب ٢٠٠٠ج للمتر .

250,000 جنيه

البائع

ستوديو للبيع 75 م في أبراج سيدي جابر بسموحة

EG - شارع عبد المنعم الانصاري

شقة للبيع ٧٥ متر في أبراج سيدي جابر خلف محطة قطار سيدي جابر سموحة شارع توت عنخ آمون البرج الثاني الدور ١٤ شقة ١ الشقة صالة كبيرة و غرفة نوم واحدة و يمكن تقسيم الصالة لغرفة نوم إضافية

900,000 جنيه

عمرو