شقه للبيع

EG - العوايد

شقه بالمراغي في عماره بالدور الخامس كل غرفه 3متر في 4 رسبشن قطعتين ومطبخ 3 متر ومتر ونص عرض بلكونه 2متر ونص حمام 2 متر ونص مساحه كاملة 75 متر لا يوجد اسانسير يوجد عقد تمليك موثق بالمحكمة ويوجد تسلسل ملكيه

250,000 جنيه

user

شقه مدينه نصر مميزه جدااا امام سيتي ستارز ومميزه للاستثمار

EG - مدينة نصر

شقه بمدينه نصر 200 متر أربع تكيفات أمام سيتي ستارز مباشرة باركينج خاص عداد كهرباء وغاز ثلاث حمامات ثلاث غرف ثلاث بلكونات مؤجره الان شركه اجنبيه ب ١٥٠٠٠ الف ويمكن فسخ العقد لو هناك رغبه بذلك عذرا للساده الوسطاء

2,750,000 جنيه

my house

شقه ريسيل للبيع في منطقه المستثمرين بكمبوند بوكا بموقع مميز جدا مساحه 196 م

EG - كمبوند بالعاصمة الادارية الجديدة

شقه ريسيل للبيع في منطقه المستثمرين بكمبوند بوكا بموقع مميز جدا مساحه 196 م سعر المتر 12500 شامل الجراج والنادي

1,900,000 جنيه

owner

فيلا لقطة علي البحر في مرسي مطروح

EG - مدينة مرسى مطروح

فيلا دورين علي البحر سوبر لوكس تري البحر من ثلاثة زوايا بحري من جميع الاتجاهات ٥غرف وحمامين ومطبخين وجراج وحديقة واسعة خلفية وخزان ارضي بلكونة تراث وروف واسعة جدا بالعفش والاجهزة خطوات لاكتر من اربع شواطئ مميزة في مطروح ومسجلة في الشهر العقاري عداد كهرباء وماء بجوار مسجد ومدرسة ومحلات ومطاعم وقري سياحية وعلي شارع رئيسي حاجة تحفة بجد وكمان ممكن تاجرها في الصيف ب٤٠الف

2,500,000 جنيه

ahmed

ارض للبيع بالطريق الدولي الساحلي

EG - الاسكندرية

ارض بالطريق الدولي الساحلي خلف مصنع كلاسك للحلويات وشهد الملكة لا يشترط شراء المساحه كاملة

575,000 جنيه

user

شقه للايجار 200 متر

EG - منطقة د

فيلا ارضى للبيع مدخل خاص ومخرج خاص علي خدمات جاردن 200متر متشطبة 2حمام 3غرف ريسبشن جاردن 100متر نت وفون ارضى عداد كهرباء غاذ طبيعى للبيع او الايجار منطقة د البوابة الأولي

7,000 جنيه

نجلاء

محل للايجار 110 م بميامي تشطيب سوبر لوكس

EG - شارع خالد بن الوليد

- محل للإيجار مساحة ١١٠ متر عداد مياه و كهرباء و جميع المنافع و يوجد به حمام. - يصلح لجميع الأغراض التجارية للشركات و التوكيلات. - تشطيب سوبر لوكس و جميع الارضيات من الرخام و الجرانيت و به سقف جبسبورد و جميع كماليات المحل من إضاءة و دهانات لايحتاج لأى مصروف نهائى. - موقع المحل متميز بجوار معرض Adidas على شارع ٤٥ بحرى السكة الحديد ثانى شارع من البحر و أمام بنك أجريكول على شارع ٤٥ بحرى . التعامل مع المالك مباشرة الوسطاء يمتنعون .

15,000 جنيه

مالك

سوبر لوكس بمساكن القاهرة د أول بلكونة

EG - اسبيكو

شقة للبيع دور أول علوى فوق الأرضى سوبر لوكس تمليك نهائى عقد أخضر بدون أى متأخرات وكاملة المرافق والعدادات العنوان مساكن القاهرة د عمارة 82 اللوكيشن محدد مكان العمارة

350,000 جنيه

محمد

شقه للبيع

EG - الشارع الرئيسي

للبيع شقة في ثاني شارع من جمال عبد الناصر أمام حضر موت عنتر مساحة : 140م الدور : 11 متشطبة ٣ غرف و حمام وريسبشن كبير وبلكونة كبيرة بعرض الريسبشن بحري يوجد اسانسير و غاز طبيعي و خزان مياه خاص بالشقة عداد كهرباء إلكتروني حصة في الأرض ب 600 الف

600,000 جنيه

eman

عقار للبيع بفيصل

EG - طريق كعببيش

أربعة أدوار خلاف الارضي والروف شقة حجرتين ومنافعهم الدور علي شقة الارضي شقة ومحل كل شقة ثلاث غرف وصالة البيت كامل التشطيب كامل المرافق كهرباء عداد قديم الغاز بكل شقة وواصل لشقة الروف السلم و الواجهة مشطب الواجهة علي شارع بالطول والعرض العرض 6 متر من الاربعين كعابيش فيصل

1,850,000 جنيه

مصطفي

شقة ايجار قديم في منطقة شدس

EG - شدس

شقة ايجار قديم في منطقة شدس تري الترام الدور الاول علوي يوجد بها 3عدادات + خط تليفون الشقة بالكامل سراميك 60م تقريبا مطلوب 150الف للساكن و80 الف للمالك ايجار شهري 200ج

230,000 جنيه

المالك

شقه للايجار بسموحه 151 م

EG - شارع زكي رجب

للايجار مفروش. شقة بسموحه خلف فتح الله بشارع زكى رجب. الدور العاشر. برج ٢أسانسير. شقة١٥١متر 3غرف منهم غرفه ماستر مكيفه -ريسيبشن صالة توزيع داخلى مطبخ به جميع الاجهزة . مطلوب ٧الاف جنيه شهريا.

7,000 جنيه

محمد

شقه للايجار

EG - شارع مكرم عبيد

شقة لقطة للايجار عمارة حديثة اول سكن امتداد مكرم عبيد بين مكرم وعباس العقاد 230 متر 3 غرف و 2 حمام ورسيبسن ومطبخ يوجد اسانسير مدخل رخام شيك ايجار سكن واداري

12,000 جنيه

المالك

محل للبيع

EG - نزلة البطران

محل مساحه ٢٠٠ متر متشطب سوبر لوكس حوائط رخام يصلح مخزن او مطعم او سوبر ماركت يوجد به عداد مياه وكهرباء وغاز طبيعى يطل على شارع ٢٤ متر سعر المتر ١٥٠٠٠ المحل ٣ ابواب فى امكانيه لفتحهم على بعض وفى امكانيه لببع ٩٠ متر من المحل

3,000,000 جنيه

حسام مختار

شقة 100 م بمدينه فيصل تشطيب عريس

EG - شارع خالد بن الوليد

شقة ٣ غرف بمدينه فيصل تشطيب عريس علي المفتاح مش محتاجه جنيه مصروف كامله العدادات دور تاني اسانسير من المالك مباشره تطل علي حديقة هادئة ريسيبشن قطعتين كبار

2,800 جنيه

عزة

شقه ١٤٠متر تشطيب سوبر لوكس ٣ غرف حمام مطبخ

EG - اللبيني

شقه ١٤٠متر تشطيب سوبر لوكس ٣ غرف حمام مطبخ غاز طبيعي كهربه جميع المرافق بجوار مدرسه الفراعنه اللبيني هرم

550,000 جنيه

ولاء ربيع

شقة للبيع بالإسكندرية120 متر

EG - الجيش

شقة للبيع دور ١٢ ب٢اسانسر ببرج فخم كاميرات مراقبة غرفتين ورسيبش اربع قطع وحمام ومطبخ امريكان غاز طبيعي تقاطع شارع ٣٠من ٤٥ العمومي اسفل مستشفى النيل باب مصفح ببرج مرخص٦

850,000 جنيه

user

شقة إيجار جديد 100 م - كمبوند حدائق اللوتس- بجوار فتح الله - شارع النصر - سموحة

EG - شارع النصر

٢ غرفه وريسبشن و مطبخ و حمام - تشطيب سوبر لوكس-عداد كهرباء - مياه - غاز - تليفون أرضى - روتر-٢ أسانسير - أمن ٢٤ ساعة

3,750 جنيه

هيثم

شقه للبيع

EG - أبو يوسف

قريبه جدا من البحر شقة بمنتجع بسنت السياحي ابو يوسف بجوار الروضه الخضراء بالدور الثاني بعد الارضي غير مخالف الدور مرخص يوجد حمام سباحه للملاك و اسانسير تطل علي فلل غير مجروحه من المالك مباشره 74 متر ب 175 الف

175,000 جنيه

owner

شقة ايجار مفروش بالعجمي القويري

EG - شارع قصر القويري

من المالك مباشر بدون عموله شقه مفروشه للايجار السنوي او اليومي بالعجمي الهانوڤيل 3 دقائق لشاطئ الهانوڤيل المميز وماك وكنتاكي وجاد وفندق شيراتون الهانوڤيل والكافيهات وجميع الخدمات دور خامس اسانسير وحارس عماره غرفتين ورسيبشن بالعفش كامل ((بدون اجهزه كهربائيه)) عداد كهرباء كارت ومياه مجمع ((بدون غاز))الشقه بحري مشمسه واجهه الغرفتين والرسيبشن ع الشارع الرئيسي (المواصلات امام العماره مش محتاج تمشي) ايجار 1500 شهري -سعر نهائي ايجار 250 يومي - سعر نهائي ((اسره فقط ممنوع عزاب )) التواصل واتساب او اتصال لارسال ڤيديو الشقة العفش عباره عن(( صالون+سفره 6 كرسي ونيش+ترابيزة تليفزيون+2 سرير صغير بالمراتب والفرش+سرير كبير بالمرتبه والفرش+2 دولاب كبير+2 كومود+دولاب مطبخ)) بدون اجهزه كهربائيه برجاء قراءة الاعلان كويس قبل التواصل