شقه دوبلكس بالرووف

EG - منطقة ز

شقه دوبلكس بالرووف خامس وسادس البوابه الاولي منطقه ز حدائق الاهرام تحميل قديم ٢٢٠ متر و ٧٠ متر رووف ٣غرف،٢مطبخ،٣حمام،٢ريسيبشن بها جميع الخدمات غاز،مياه،كهرباء،اسانسير ،تليفون ارضي للايجار ٦٠٠٠ او للبيع مليون و٣٠٠ للتواصل واتس اب علي

1,300,000 جنيه

Mona Elshazly

شقه مفروشه . 3 غرف . . 2 حمام . . . 3 ريسبشن . . بلكونه كبيره .

EG - شارع الشيشيني

شقه مفروشه . 3 غرف . . 2 حمام . . . 3 ريسبشن . . بلكونه كبيره . بها أجهزة كهربائيه ( تلاجه . تلفزيون . بوتجاز ) + مكيفه تصلح للاسره . / عائلات او طلاب . في برج. يوجد في الشارع جميع الخدمات

6,000 جنيه

Bo

شقه طوب احمر للبيع بشارع فيصل المنشيه متفرع من المطبعه فيصل الشقه دور تالت بعد ا

EG - مناطق فرعية بفيصل

شقه طوب احمر للبيع بشارع فيصل المنشيه متفرع من المطبعه فيصل الشقه دور تالت بعد الارضي تاني عماره من الشارع شقه طوب احمر مش معمول فيها اي حاجه الرجاء التواصل للجادين فقط لعدم ضياع وقت بعض سبب البيع لدواعي السفر للخارج السعر نهايئ غير قابل للفصال

300,000 جنيه

owner

شقة للبيع

EG - شارع الهرم

شقه ٢٠٠ متر تشطيب سوبر هاي دلوكس صاله ٣ قطع ٣ غرفه مطبغ حمام غرفه تخزين الدور التاني اساسنير محطه حسن محمد شارع الهرم

22,000,000 جنيه

bassem

شقة للبيع فيو بحر رائع بسعر مغري

EG - شارع رقم 5

شقة للبيع من المالكه مباشرة

1,100,000 جنيه

Fatma

شقه تشطيب سوبر لوكس

EG - اللاسلكي

شقه تشطيب سوبر لوكس بالتكيفات في كل الشقه

2,200,000 جنيه

Martina

شقة للبيع

EG - الشطر الاول

للبيع شقة في دجلة الجديدة بزهراء المعادي قريبة من نادي وادي دجلة مساحتها 170متر الدور السابع نص تشطيب عمارة كمبلكس بها لوبي سعر المتر 11000 من المالك مباشرة للاستعلام رقم الاستاذ احمد

فرصه بعين شمس الشرقيه

EG - شارع شاكر سليمان

فرصه بعين شمس الشرقيه شقه ١٠٠م للبيع شارع الزهراء بجوار مسجد الغباشي فيو مفتوح أمام المعسكر موقع مميز جدا الشقه تشطيب سوبر لوكس جبسنبورد والوميتال الشقه الدور السابع العماره بها اسانسير وجاري تركيب عداد الكهرباء السعر ٣٨٠الف الاستعلام بالاتصال او واتساب

380,000 جنيه

Khaled Fathy

مدينه نصر-الحي السابع-مربع المحكمة

EG - على أمين

شقة 130 متر 3غرف 1 حمام ريسبشن 2 قطعة الدور الثالث بدون اسانسير تشطيب سوبر لوكس حصة في الأرض قابلة للتسجيل العقاري

1,100,000 جنيه

Karim ahmed mohamed

تمليك في عرب المعادي بجوار الشهر العقاري من شارع نور الدين

EG - عرب المعادي

تمليك في عرب المعادي بجوار الشهر العقاري من شارع نور الدين 3 حجرات 108 صافي تشطيب لوكس مطلوب 550 الف فيها الاسانسير وكل العدادات انا ماللك الشقه يتوافر صور خاص الدور 11 وليس الاخير

550,000 جنيه

المالك

كمبوند كيان للمطور بدر الدين

EG - كمبوند كيان - بدر الدين للتطوير العقاري

شقة للبيع بكيان

3,100,000 جنيه

mohamed zaki

شقة للايجار في جليم

EG - شارع أبو قير - طريق الحرية

شقة للايجار في جليم بين الترام و شارع ابو قير

12,000 جنيه

علي

شقه للبيع

EG - أبو يوسف

قريبه جدا من البحر شقة بمنتجع بسنت السياحي ابو يوسف بجوار الروضه الخضراء بالدور الثاني بعد الارضي غير مخالف الدور مرخص يوجد حمام سباحه للملاك و اسانسير تطل علي فلل غير مجروحه من المالك مباشره 74 متر ب 175 الف

175,000 جنيه

owner

عياده للبيع 200 متر

EG - النصر

فرصة للمراكز الطبية وعيادات التجميل التي تريد التوسع بشرق الاسكندرية . للبيع عيادات تجميل ومركز طبي بموقع سياحي بالاسكندرية على الشارع الرئيسي امام حدائق المنتزه مباشرة ، مؤثثة ومجهزة بكافة أجهزة عيادات الجلدية والتجميل والأسنان . المركز له اسم معروف ودخل ممتاز . البيع لعدم التفرغ . المركز مكون من 6 عيادات وريسبشن جميعهم على الشارع وحمامين واوفيس في عمارة فخمة بالدور الاول والدور شقة . قيمة المكان فقط اكثر من 6 مليون + تجهيزات واجهزة طبية واجهزة ليزر وعيادة اسنان كاملة واثاث وديكورات